βœ•

9 Balas

Hi mommy smua, tak tahu pulak benda ni jadi masalah pulak πŸ˜… sya share ni sbb sya pakai menjadi . Tpi tak nak beli takpa. sy pun bukan penjual sya share sja πŸ₯° Terpulang kepada siapa yg nak beli. Ada komen sy tpksa delete dh mcm nak menimbulkan gaduh dekat sini sblum ada yg kena report. TAP ni utk share positivity bukan untuk gaduh . Kita smua ibu2 dan bakal ibu yg perlu support. Jangan buat emosi masing2 terganggu ya ❀️ Sya faham kita ada pendapat masing2, tp jangan smpai menyinggung perasaan ibu2 yg sudah beli termasuk sya. Setiap ibu ada cara sendiri utk tenangkan anxiety masing2. Tapi kalau anak kurang gerak ke, mommy bleeding ke mmg kena pergi klinik tak boleh harapkan benda ni. Saya sndiri pergi klinik setiap 2mggu wlaupun dh beli bnda ni. Semoga ibu semua dipermudahkan urusan πŸ₯° Post ni pun mungkin sy akan delete jika masih menimbulkan komen2 yg negatif.

Saya baru tgk tiktok dr.irma, benda ni tak beli pun takpe sebab bukan semua ibu dapat detect heartbeat baby, misi dkt kk mmg dah terlatih pakai doppler ni. Kadang ibu2 tersilap detect heartbeat sendiri bukan heartbeat baby, bahaya kalau fokus doppler ni sedangkan baby kurang gerak + ibu2 tersalah detect heartbeat sendiri. Dr.irma sendiri share dlm tiktok dia.

Saya pernah beli, sebab ada masa saya nervous bila x de pergerakan baby. Pergi scan mahal, jadi saya beli untuk kepuasan sendiri. Ada juga saya record heartbeatnya tu hantar kat suami bila dia outstation. x de salah beli, kalau pandai guna.

Kalau pandai dengar ok je nak beli pun Saya tak beli walaupun nurse ok je 😌 saya tak pandai dengar

Ye sis, kalau rasa tak yakin jangan. Sbb ada org tk pandai nk pakai. Haritu sy pun cuba beli sbb on sale, haha alhamdulillah dpat dengar 😍

Seronoknya.. 3 org anak tak pernah guna alat ni..

Awak pakai gell apa ? KY JELLY ke ?

Oh sebb jelly saya tu dah expired ,,

TapFluencer

Jika reti guna, OK lah

πŸ‘πŸ»

😍😍

Soalan popular

Artikel Berkaitan