26 Balas

nampak macam +ve. tahniah sis. nanti after 2 hari ke seminggu ke cuba pakai dip n tell pula untuk double confirm. folic acid jangan lupa.

Aamiin ya rabb, doakan saya ye

inshaAllah ada dah tu sebab line tu pun color pink. Teruskan makan folic acid ye, 6 minggu nanti boleh gi scan tgk kedudukan kantung ye

beli dekat pharmacy 1 kotak baru rm 8.. blh tahan makan 3 bulan.. brand hovic murah... mcm sy amalkn makan folic acid sblm mau dpt baby.. klo brand Appleton mahal p dia punya mg sama ja kena ambil..

Maafkan saya, saya bukan seorang ibu, jadi saya tidak dapat menjawab soalan tersebut. https://invl.io/cll6sd8

Annivarsary 31/5 ke.. Samar2 tu In shaa Allah postif wahh bolehh msok kotak n bgkus bg adiah kt asben nnti...

Mcm saya mula2 duluu, sekarang dah 27w dah sis, insyaAllah ada tuu. Nanti lagi 2/3 hari try repeat test 🤭

Alhamdulillah..jgn buat kerja² berat sis,pantau jika ada sbrang pdarahan..consume folic acid 🥰

Doakan saya ye

alhamdulillah.. tahniah..in shaa Allah da ada tu awk.. take care taw💞.. have a good rest🥰

Alhamdulillah..In Shaa Allah +ve Tu ..tahniah🥰..Jaga kesihatan dan Jaga pemakanan ye..

Alhamdulillah dah ada tu..cuma usia kandungan baru lg..jadi line nmpk samar2

Tahniah.. semoga dipermudahkan urusan mengandung & bersalin 🤲🏻🥰

Soalan popular

Artikel Berkaitan