ingin tahu

hii korg ..1 mei saya baru keguguran , dan saya dah berpantang selama 2 minggu . dan smpai sekarang period saya tak dtang dan saya dh pon bersama suami . ade kemungkinan ke saya akan mngandung lagi ? mintak pndapat korang . tq . #ingintahu

5 Balas
Tulis jawapan

sama la saya 1 mei miscarriage... period maybe 4-6weeks kot.. tu ap yg sy baca la. tgok badan masing2 juga..apa2 pon semoga dipermudahkan urusan sis dan semoga ade rezeki lagi kemudian hari. doakan sy juga ๐Ÿ˜Š

ya de mcm saye 22/2 gugur 19/3 +ve 27/3 gugur blighter ovum 22/4 pregnant lg now 7w+ tapi oregnant yg ni saye tau pregnant terus mkn ubat kuatkn rahim

Baca lagi

Masa saya gugur last year doctor pesan tunggu sekurang nya 2bulan lepas gugur baru cuba untk dptkn baby. Apa2 pon moga ada rezeki dgn yee๐Ÿ’•

2y ago

Sama dengan saya dr pesan 2-3 bulan baru usaha semula. Tapi tak dan tunggu sebulan pun tak sempat peruod dah lekat semula ๐Ÿฅฒ tepuk dahi jelah dr ๐Ÿ˜‚

Sepatutnya sis kena sabar dan tunggu 3 kali cycle period. Apa pun cuba check upt ya

Patutnya tgu smpai period dtg dlu. If pregnant, risiko jd benda yg sama.

2y ago

saya pun lepas gugur tak sempat period dah pregnant semula. alhamdulillah selamat melahirkan baby boy skg tga berpantang hari ke 31.