Siapa dia scan harini sepatutnya 9 week 4 day jd 9 week 2 day?? Jd anjak dua hari dari tarikh due asal ๐Ÿ˜‚

Harini scan nampak cmni, siapa mummy2 scan 9 week gambar scan sama cmni tak?? Sama x bentuk? Alhamdulillah dengar heart beat lega tp ttp risau #firstbaby

Siapa dia scan harini sepatutnya 9 week 4 day jd 9 week 2 day?? Jd anjak dua hari dari tarikh due asal ๐Ÿ˜‚
12 Balas
Tulis jawapan

normal sis..due date nie berubah ikut doc scan..stgh owg x ikut due date pon leh jd brnk awl..stgh overdue dr trikh due date..baru fasa 1 kan..nti lme2 bby akn mmbsr dgn nrml..insyaallah๐Ÿ˜Š

3y ago

Tq sis.. Lepas sebulan pjj bru bersama kesian suami pg td.. Huhu.. Pasni x tau bila boleh jmpa pulak

VIP Member

Saya pun sama masa scan sepatutnya 10w, tapi 9w2d, baby semua okay, ada jantung semua, tapi doctor kata normal, tak lari seminggu takpe

3y ago

Ouh ok bila bulan puasa ni laa rasa risau nk puasa

Sy dlu pon mcm tu jgk.. Tapi bile scan 29week baru ngam ikot due.. TPI nie nty 36week scan lagi.. Mudah2an smua nye okey lah..

3y ago

Amin3. Tq sis doakan neh

saya scan patut katanya 7 week bila check dia ckp 8 week . alhamdulillah nmpk heart beat . skrg 20 week .

scan kt swasta ke tu? jelas eh.. sy punya scan 9w 1d kt kkia kabur gile, doc laju je scan pas tu siap..

3y ago

Yep scan swasta

sy pun dulu lari 2weeks.. skrg dh 15w saiz baby pun dah iku due yg betul

VIP Member

Saya bila scan dan ukur, Doc dah 3x tukar tarikh EDD awal kedepan ๐Ÿ˜…

Sy 8 weeks 5 hri tap doktor kata lari 7 hri masa scan,sy pun tak faham

3y ago

Kalau sy Ikut saiz baby lari dua hri

due saya pun asyik tukar saja setiap pgi scan

sy scan 3-4x tarikh lari. tp beza x lebih seminggu

3y ago

Alhamdulillah laa tu