34 Balas

Sya pun ada ank luar nikah. Sya mngandung 2bulan sblm nikah. Skrg sya dan suami hnya harap Allah terima taubat kami dan insyaallah kmi akan jga amanah Allah ni dgn baik.

VIP Member

nothing to describe . mereka tak salah . yg slh ibu bapa mereka silap langkah . moga ibu bapa masing² bertaubat . kita nk judge tak leh . sbb kita bkn tuhan

tiada persepsi sebab Saya jugaa seorang anak luarnikah dan mempunyai seorang anak luar nikah.

mereka patut disayangi..mereka tetap suci..dapat dididik mjadi anak yg bguna apabila kita ikhlas menjaga,menyayangi dan memberi didikan dunia akhirat..

Yasss, anak saya pun lahir boleh dikatakan anak luar nikah sebab buat surat kahwin masa tengah preggy kan dia. They deserve to be loved ❤️

TapFluencer

Mereka tetap sama manusia yg penting masa depan bukan masa lalu dan besarkan budak tu dgn baik dikelilingi org2 baik dah ckup

saya suka dengar semua pengalaman ibu ibu kat sini positif je, best je anak tu dapat ibu ibu macam ni.... Alhamdulillah

saya suka dengar semua pengalaman ibu ibu kat sini positif je, best je anak tu dapat ibu ibu macam ni.... Alhamdulillah

anak tu xbersalah..yg salah makpak je..jgn la buang..kalau xnk jaga,bg je pada org yg memerlukan anak...

Pembetulan, bukan anak luar nikah , tapi proper words is anak tidak sah taraf ☺️

Soalan popular

Artikel Berkaitan