Seram sejuk nk bersalin hahaha๐Ÿ˜‚

Hai momy skrg sy 36 week dh anak no 4 tapi masih debar seram sejuk nk menunggu contraction. Ank sblum ni semua normal. Tp tu la tetap nervous sb tkut nk byg perasaan sakit meneran tu, even tahu lps bby keluar dh lega๐Ÿ˜‚ kali ni jd makin nervous pula sb plan ni last baby dh. Ibu2 cmne? Okay ke semua menunggu sakit hahahaha๐Ÿ˜†

11 Balas
Tulis jawapan

samaaa... sy pn da 36w.. ank no5.. ada gdm plak tu ๐Ÿ˜… sblm nie xprnah sngkut pn... lg jd pengalaman baru mcm bru pestime nk rasa bersalin sbb kena paksa beranak ๐Ÿ˜… hrap sgt baby bg kejesama wlaupun kne paksa beranak lg 2minggu..

Saya lagi seram kena bersalin paksa sebab kencing manis sepatutnya due 24.5 nnti doc dah bagi tarikh cepatkan proses bersalin 10.5 hahahahahaha masih lagi tkda tnda2 takut sangat semua orng kata bersalin paksa ni sakit sangat ๐Ÿ˜”

sama lah kita๐Ÿ™‚ Saya anak 7orang tetap takut lagi... Terbayang2 sakit contraction. tambah2 lagi anak yang last bersalin kena vacium... Saya dah 33 weeks... SEMOGA MOMMY MOMMY SEMUA DAPAT BERSALIN DENGAN MUDAH..

Sy pon masuk 36weeks hari ni.. seramm bila doctor bg tarikh serah diri 23/5 ni sbb gdm.. moga allah permudahkan kt semua ibu2 yg bakal bersalin tak lama lagi โ˜บ๏ธ๐Ÿซถ๐Ÿป #firsttimemom

1y ago

38weeks sis.. ๐Ÿ˜†

haha sy pun dh 36wks., anak no 3. seram sejuk pikir nak bersalin. harap d mudahkan urusan kta ya. harap nya, sakit contraction, masok labour room kejap, trus beranak hehehe

Saya nak beranak ke6 pun masih nervous sis. Tambhan masa brnk yg ke5, sy induce sbb gdm n rasanya 10x ganda lbh sakit dr brnk tnpa induce. ๐Ÿฅน makin nervous bila dekat due

sy 32 minggu dh rasa seram jugak.sbb tak tau dpt normal ke czer. takde pengalaman lg sakit contraction tu mcm mana๐Ÿ˜…. anak 1st emergency czer

hehee..samala saya pun seram sejuk juga..semoga kita dapat bersalin dgn mudah dan lebih cepat dari tarikh due ๐Ÿคฒ๐Ÿคฒ

sy pn bdebar2 jg ni . 33weeks 3day #firstmom ๐Ÿฅฐ smga dprmudahkan jg sgala urusan brsalin nnti Aamin ya rabb

Puan anak ke-4 pun seram sejuk apatah lagi sy yg anak sulong ni, bergegar lutut rse nyaa๐Ÿ˜ฉ๐Ÿ˜ฉ