βœ•

87 Balas

boleh try makan ice cream before scan, baby akan aktif nanti. sy baru ni betul2 baby tunjuk gender πŸ€—

27feb firstscannn yeayyy nnt try 🀣

Siapa dekat sini ada GDM? boleh bagitau saya apa yg kamu makan makanan sihat? Ada buat senaman ke? Pergerakan baby aktif ke? Sebab saya nk tau Siapa yg ada pengalaman bolehlah bgitau tips2 utk sye sbb sye ada GDM 😒 Saya baru 4 bulan

saya GDM on diet..amalkan pemakanan sihat dn seimbang..smsa nk check bsp satu hari sebelum control mkn.. sarapan saya minum susu farm fresh low fat,tengahri saya mkn nasi 1 senduk,ikan dn sayur..mlm pn sama mcm tengahari portion nya.saya mkn beras parboiled..bykkn minum air masak..mkn buah oren sunkist..(blh turunkn bacaan gula)

sy masa 18 weeks doc kata boy tp X confirm lg..sekali masuk 20weeks scan balik doc kata girl bkn boy ..skg 31weeks 6days dah

Time 18 weeks tu jelas ke nmpk sis?

Saya 20weeks scan details.. Alhmdulillah nampak jelas gender..baby boy.. Sehari sbelum scan bgtahu dia bg kerjasama sbb nak scan awak.. lepastu sbelum scan minum air banyak.. Ok semua lancar n jelas nampak.. Baby sehat..

sy 20weeks scan dah nmpk,doc ckp boy

hahaha sy pun hari tu scan nampak mcm ni. comel sngt πŸ₯ΊπŸ₯Ί #firstmom 🀣

sy scan masa usia kandungan 16 minggu...dh jelas nmpk jantina bby...kebtulan bby pula sporting...betul2 tunjukkan dia punya jantina smp doc pun gelak

kalau boy mmg cepat nampak

TapFluencer

Masa saya scan 12 weeks baby dah tunjuk bebird. Semua terkejut awal sangat tunjuk pun. Then waktu 20weeks scan lagi sekali nak confirmkan, memang betul baby boy. Doc cakap dah boleh start shopping πŸ˜…

saya scan 19 minggu dah nampak jantina bayi. sy pujuk bayi sebelum scan, pujuk suh tunjuk, jangan kepit πŸ€—πŸ˜† dr terus nampak, boy πŸ˜†β€οΈ

klinik swasta 😊

Alhamdulillah. in shaa Allah blh dh. sbb baru ni saya p buat details scan sekali. Alhamdulillah thumma Alhamdulillah. gender baby dh blh nmpk dan in shaa Allah keadaan baby dlm keadaan baik ❀️

assalammualiakum mau tanya bah mommy semua..kandungan berapa bulan jak yg boleh naik pesawat..bab sya nak blk sabah..nak balik bersalin kat sana..sekli berkelinik kat sana.... terima

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan