7 Balas

Puan, saya pernah alami macam puan, saya punya tahap sampai dah jadi kurap dekat miss v tu. Saya pergi private klinik dia bagi pencuci miss v, kotak warna coklet putih. Saya dah try google tapi tak jumpa pulak gambar nya. Tapi Saya pernah perasan dekat guardian ade jual. Pencuci tu pakai memang akan pedih kalau guna dalam 2 ke 3 hari. Saya guna ubat klinik kerajaan memang satu pun tak berkesan. Takpun, puan try pergi kedai sensei, kedai ubat cina. Biasa diorang ade ubat2 traditional yang berkesan. Saya nak syorkan pun, kedai kita lain2. Kalau duduk rumah jangan guna seluar dalam, baik siang baik malam.

VIP Member

sama sy gatal smpai berdarah garu. tp bukan gatal dlm. kat tepi. sampaikan sapu mnyak yuyi nk bg pedih. rendam air gram suam sskjap je. keputihan xada kurang. sblm ni doc amik sample tak ada apa2 pun. maybe sbb pemakanan kot mcm manis, cheese sbb tu mcm tu

Try makan plain greek yogurt, bykkan minum air putih, minum air barli, dan buat rendaman miss v dengan air suam.

makan Greek yogurt.. tak kisah any brand. paling bagus Greek yogurt yg takde berperisa.

sis kena elak makanan y beryis..manis.cube Amal makan yogurt

banyakkan minum air kosong. dan minum air barli kosong

makan greek yogurt yg plain

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan