Terdetik nama anak..

Hai bakal2 ibu.. pernah tak korang terdetik nama anak? Mcm saya kan,utk pregnancy yg ke dua ni,saya asyik jumpa nama lelaki je.. so saya senarai kn la kan nama2 lelaki tinggal nak pilih.. pastu terfikir,nama perempuan x jumpa lagi.. Time tu dh nak ter happy la kan maybe ank ke dua ni lelaki sbb ank first saya pempuan.. masa ank first sye nama lelaki pempuan terdetik dlm masa yg sama dan xde dh nak cari2 lain.. kalau lelaki namanya ini, kalau perempuan namanya ini..jadi mse mengandungkan dia,dua2 nama saya sebut sye bgtau dia dlm perutt ni nama awk kalau pempuan,ni nama awk kalau lelaki😂 Tp utk bakal ank no 2 ni,dekat 10 nama semua nama lelaki,tiba2 semalam saya terdetik nama ank pempuan... Saya simpan nama tu sbb hati berkenan sangat2... Dan tiba2 hari ni saya mual,mabuk terukkk padahal skrg dh trim 2..xde muntah2 tp mabuk teruk la sampai ank first sye pun tolong picit2 dahi mak dia 3 saat (umur baru nk 2thn)😂 Tiba2 terlintas la kat fikiran,adakah yg no 2 ni bakal jadi perempuan juga....? Atau lelaki sebab calon nama dah banyakk...? Jeng jeng jeng...😂 Belum scan lagi,tunggu appointment..hahahahaha😂

8 Balas
Tulis jawapan

Pernah.. biasa kadang ada instinct..