5 Balas

tips yg saya baca dorang cakap cari air gula yg suam, tarik nafas dalam2 minum dlm 1 nafas je jgn berhenti... sya dh try baru ni alhamdulillah berjaya dan x muntah, bagi saya air gula tu xlah teruk sangat... mula2 risau, bila dh minum alhamdulillah ok je... tapi lepas minum tintong terus pening kepala....

😂 sama lah, mujur tak ada apa resultnya . kurangkan tegukan selagi boleh, tarik nafas hembus , minum sekali nafas . then sambung lagi sampai habis air gula 🤗 saya habiskan dalam 3 teguk . kalau takut muntah, bawak la air kosong untuk minum sekadar hilang mual 🤗

Tq sis… berdebar rasa nk tunggu . Sbb malam kn kena posa, saya risau nk muntah ja

Hi awkk, kita 6/12 ni kena mnum air gula sbb sejarah family ada kencing manis.. pastuuuu Hb pon sipi2 127 😅 Weight 87kg, baruu 11weeks, seram ya bila nurse bgthu kena control ye puann.. Dont giveup! Enjoy the moment ya 🤍

Samalah sis i pun 6hb 12 ni kena minum air gula pasal mak ade kencing manis

Saya 15/12 nanti minum air gula😅obes katanya dan sejarah family ada kencing manis😪😂saya pernah minum masa anak first 7tahun lepas..masa tu oke je rasa,telan jela..harap kali nie pun oke la...teguk jangan laju2 tu jela

Sy 21/12 nanti masuk 12w.pun kena minum air gula dah. Sbb bmi overweight dan sejarah bapa ada kencing manis. Harap baik2 saja. 😁😁✌️✌️Risauu😅😅

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan