gender second baby

girl or boy? nak tau jer.. bab scan xnampak lagi.. #22weeks+#pregnancy

gender second baby
38 Balas
Tulis jawapan

saya anak first perut melebar ke tepi, anak kedua perut melonjong ke depan tapi dua2 boy πŸ˜…. so xbole tengok pada bentuk perut juga sedangkan scan pun kadang kluar jantina lain.. apa pun semoga urusan sis dipermudah hingga bersalin..

3y ago

memang tak de hubungan badan ketepi ke kedepan

Perut saya sngtla tajam,semua ckp pregnant baby boy,tp hakikatnya scan hospital,klinik berbeza2 smua nmpk girl,detail scan pon confirm girl,xbole tgok pda bentuk perut,setiap org berbeza2…kena scan jgk klu nk tawu…

Xpyh tgk perut la sis.sy dlu pn org selalu ckp perut sy mcm baby boy walaupn scan byk kali girl.last sekali mmg keluar girl walaupn semua org ckp perut mcm mngndung boy πŸ˜’πŸ˜’πŸ˜’

Girl? Sbb perut melebar ke tepi πŸ€”Sy boy, perut menajam ke depan. Wallahu'alam.. Janji baby dan mummy sihat walafiat 😘

2y ago

alhamdulillah baby girl..prem baby..

ni pasti boy.sbb masa sy mengandung anak laki pon mcm ni. Beda klo prmpuan tu die x kt bawah sngt tpi cun" tengah

msa 4 week nmpk mcm boy. bju bli boy pkai abg punya. msuk 30 week dktor scan girl ...mng trigin nk girl. perut sama je..

3y ago

4week da blh nmpk jantina ke.sis?? ke 14weeks tu .

ye.. baby girl.. selamat dilahirkan pada 3/11 secara emlscs.. baby prem 35weeks+1.. berat 2.970kg..😊

Macam girl hihihi , dulu anak first saya boy lonjong , skang tngh pregnant girl perut bulat 🀣

nampak mcm girl . sbb saya bulat kedepan boy dri blakang mmg orng tknmpak mcm prgnant

Alhamdulillah saya semalam 23 minggu g scan kat swasta terus nampak gender baby....