44 Balas

Semoga awak bersalin dengan mudah, tenang dan semuanya sihat selamat ❤️Edd kita sama.. Doakan saya juga bersalin sebelum due date atau on time 💪 risau juga ni

Tarikh EDD kita sama la. Hehe tapi doktor bagi sampai hari isnin minggu depan. Kalau xde pape, kena serah diri juga. Semoga dipermudahkan urusan ye...

VIP Member

hi, EDD kita sama awak. tapi saya belum warded lagi. belum ada tanda. semoga urusan awak dipermudahkan. doakan saya juga yee 🌹☺️

Trikh edd kite sma..sy pon kna serah diri awl kalau baby xnk kuar sblom 4apr sbb gdm..smoga dipermudahkn urusan kite smue .amin

Semoga dipermudahkan segala urusan.. Edd sy ptt hari ni tp bby x mo kuar2 lg.. Serah diri induce 1hb april next week..

Goodluck sis , saya kena serah diri 30/3 ni..kena induce jugak..semoga dpemurdahkan urusan mommy2 semua..aminn

Hospital mana tu lawa baju? Hihihi... Selamat melahirkan & selamat berehat ya! Jaga diri & newborn baby!

Moga dipermudahkan Allah sis.... Munge2 ye bajunye...kat sabah....polkadot giteww

Good luck sis.. Sy pn sblm ni kna induce..dhla ank 1st xda pengalaman lg..hehe..

VIP Member

Allahumma Aamiin. Semoga dipermudahkan urusan bersalin ye. 🤲🏻💕

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan