19 Balas

Due saya 1/5 pun tak lama dah jugak. Still takde tanda apa lagi. Setakat ni sakit perut sebab nak membuang he 🤣 braxton hick takde rasa lagi setakat ni. Esok checkup nak try check bukaan ada ke tak.

Saya due hari ni.. Smlm keluar darah dah.. G hospital bukaan bru 1cm..dktr bg 10 hari lg.. Klu contraction x d, x pecah air ketuban 28hb kena pkse keluar bby.. Doakan sy dipermudahkan bersalin..

Semoga dipermudahkan. Semoga ibu & bby selamat 🤲🏻

Due sy 8 may .. Ada la rse mcm sengugut ..hehe .. Apepun smoga kita dn bby selamat .. Diberi kkuatan mental dn fizikal .. Dpermudahkan smua urusan .. Ameen

Sama la kte..due 25/4 jugak tapi masih tak ada tanda lagi nie..risau pon ada jugak nie..moga dipermudahkan urusan bersalin kte ye😊

sy plk due 27/4 ... pun xde tanda2 lg ni.. baby kita smua ni xnak kluar masa pkp kot.. apapun semoga dipermudahkan puan2 smua..

😂😂😂 mungkin kot. Sebab papa dia x dpt ikut nak masuk labour room

Sama kita sis ..saya 28/4 ni ..tapi balum ada tanda2 bby mau kluar ..sama2 kita doa ..moga bby cpt2 kluar ..

Amin....

Samala tarikh kita sis..kalau xsakit jugak sebelum due, sabtu kena paksa dh...sbb gdm on diet..

Semoga di permudahkan sis ♥️

Sy pon due 28/4 Tpi blm ada tnda bby nk kuar Semoga dipermudahkan urusan..amin

Aamiin ♥️

Semoga dipermudahkan ya awk. Due sy 30 april. Doakan sy jugak 😁

Semoga kita semua yg bakal melahirkan anak musim pkp ni Di permudahkan oleh Allah swt 🤲🏻 Aamiin

due date sis same dgn sy ☺️ pon takde tanda ape ape lagi ni 😅

Semoga Di permudahkan ♥️🤲🏻

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan