20 Balas

🙋🏻‍♀️ saya Due 18.08 masih menghitung hari tp sllu rasa sakit2 dah perut pn rasa turun dah ke bawa. top2 hujung bulan 7 dah bersalin 😂 harini sya genap 36weeks. sblm ni kakak dgn abg Dia awal dari due. tp yg ni tak pasti sbb lain2 anak lain juga kan 😁 mana2 lah dia nak keluar saya ready yg penting dah ckup bulan 🥰 smoga Allah mudahkan semua mommy2 Yang Mnghitung Hari Aamiin 🤲🏻☺️

29/8.. Alhamdulillah larat lagi cuma tak best time baring rasa sakit dekat pelvic.. yang lain okay ajer.. jangan cepat sangat keluar. sebab 9/8 baru nak balik kampung bersalin dekat sana.. huhue..

Kite same sis 29/8

saya due 7/8 kena serah diri awal sehari sebelum pukul 5 rasa mengeras sakit cabang peha tu normal la GI hospital xbuka lagi JD diorang suruh blik

sy 2/8 tp tkda tanda2 lg. cuma perut kerap mengeras & lenguh pinggang smpai ke punggung. tk larat dh bawak perut😭😵

sama sy pun 2/8.kerap mgeras sakit pnggang ke punggung jgk.agaknya tanda2 jgk ke?

11/8 😁,nak senget pun susah😹nk bangun pun susah juga😹.klau suami tkde,sndiri bngun hemm🥴area bawah pun sakit😭

awk hspital mana nanti sis hehh heh🤭

due kite sama and nurse kata baby kat atas lagi, takmau turun 🥹 ibunya dah tak larat dah ni 🥲

hi mommy.. 14/08 mash menunggu hari2 bersalin 🤭.. mommy yg mbawa dh tak larat dh rasa nyaa..😅

sya due 1/8 , skng kerap bgi tanda2 kontraksi palsu .. sakit tpi pndai dtg dn hilang ..

kitaa 19/8 pun masih menghitung hari lagi . takut excited semua ada , kitanya first time 😆

sme la kite tp rse mcm branak ckup ii 37 sme mcm kkak dye tp xthu la sbb stiap ank kn laen ii

7/8 , sya kluar kputihan coklat2 tp bau mcm darah 2kali ja. normal ka? ade spe tau?

tu mcm tanda nk bersalin dh tu sis . turun tanda lendir darah coklat2 merah kan

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan