6 Balas

saya due 4/5 spttnya tp memandangkn saya rajin senam , jaln , time hari raya kemas rumah semuaa .. saya bersalin awal dari due 38 mnggu 3 hri .. darah keluar dulu .. bnyakkan pujuk bby dalam perut .. saya bnyak pujuk .. mlm raya kedua 23/4 bulan lps .. pukul 12 saya tk sedap hati saya siap kn buku untuk tnda gerakkn bby .. smbil tu saya usap buat kli terakhir .. sayang kalau nk keluar keluar la mmy tunggu.. terus sakit 3 pgi .. smpai esok pgi 12 ptg 7 cm daa 24/4 kol 3 saya bersalin

Nak kata normal pun tak boleh jugak awak. Sebab semua pregnant woman tak sama. Ada yang early due, on due, overdue. Bergantung. Saya sendiri bersalin pada 37 weeks. Awal 2 minggu 8 hari dari due date.

Saya pulak skrg pregnant first baby lebih due dah sis. Due 12/5 sampai skrg takde rasa nak bersalin. 19/5 ni serah diri kat hospital genap 41 minggu dah 😅

better awak serah diri esok , sebab tak boleh limpas due date . takut baby ada risiko , due date saya hari ni 17/5 dah kena tahan kat wad , bru pembukaan 2cm

sya pn org sabah 😄

sya due date 20.05 tpi kluar 6.05 sbb pecah ketuban on 5.05 subuhh.. tlmpau bnyk bjln ke sana ke sini 🤣 tepat 38 week kluar and yes anak pertama,

nurse,sya kata normal sbb ank prtama tpi kta rsau pla klu lwt kn

saya due sama ngn awk….18/5,tapi dah bsalin 9/5 😅

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan