16 Balas

Saya punya jahitan dr dah buka.. lg ngilu & baru sebulan bersalin.. berpantang di rmh mertua.. tp dia tk pernah ada pengalaman czer.. saya masa 20 hari haritu semua dah kena buat sendiri smpai skrg.. sakit & sedih sgt.. dia kata org lain seminggu je dah sihat.. sorry saya tkda tmpt nak luahkan perasaan..

Doakan sy kuat & cpt sihat ya 😢❤️

VIP Member

Normal sis . Czer mom mmg amek masa lama nak sembuh sepenuhnya event 3 4 years pon still akan rasa ngilu . Jangan angkat berat2 taw sis . Harap2 suami memahami ❤

Normal sis. Sy 7 bulan pun msh rasa nyilu. Luar mmg la kita nampak dah sembuh. Luka dalam tu yg ambil masa utk sembuh.

boleh tak gambar ubat sapu yang boleh di guna untuk luka ceaser ? sy masi dalam pantang luka ceaser berdarah sikit .

Mak saya dah 55 pun masih rasa nyilu esp kalau musim sejuk dan angkat berat. Kdg mcm mnyucuk2 rasanya..

Kakak & sepupu saya dulu czer pun diorang bgtahu bila dah 2-3tahun pun masih rasa ngilu 😅

VIP Member

Alamak.. kenapa sYa tak rasa macam yang semua rasa, ke sYa yang tak normal nihj 😅😅

VIP Member

Normal sbb akak sy dh 7tahun pun masih ngilu masa nk duduk nk baring lagi2 buat kerja..

VIP Member

3bulan tu blom ckop2 sembuh sis . sy dh 3thn lebih pon kdg msih ad ngilu2 . normal

Sy da 13 thun lepas czer pun kadang pandai mengilu juga. Normal kot sis.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan