34 Balas

Saya pn amal dr anak yng frist..bagus utk hb utk baby,cantik dan tahan kulit baby..tidak meyebabkn kulit baby sensetif..,putih.. 1 sudu besar jus pati delima cmpur dgn air sikit sbb masam..and saya akan minum dgn minyak zaitun.

Hi kak minum sekali dengan jus delima ker minyak zaitun atau asing2

Saya ada cyst sebesar 3cm masa first scan. Saya amalkan jus delima ni dgn extra virgin olive oil, alhamdulillah cyst dah takada selepas 3 minggu 😄 inshaAllah elok utk ibu mengandung...

extra virgin oil yg kat kedai jamu pun boleh minum kan

Salah satu minuman favourite saya semasa mengandung..gulsan pilihan saya.. Elok utk naikkan semula hb semasa mengandung..

Saya bancuh dgn segelas air sejuk setiap pagi..(1 sudu + segelas air sejuk) Depend juga pada citarasa kita nak rasa masam manisnya mcmana..jgn campur gula ok..yg ni mmg pure delima jus.

Kwn su recommend ms pregnant aritu tp x sempat nk merasa sbb kn mkn byk ubat dr hospital..dia ckp ok n berkesan

sdpnya jus delima gulsan ni... Sy mmg amalkn jus ni... Blh menambahkn hb n slh 1 mknan sunnah yg blh kte amalkn..

Sejak tau sy preggy

Baru beli semalam. Untuk naikkan hb. Nak tanya kita minum pati terus ker. Ker perlu dibancuh dengan air

Saya bancuh dengan air sis. Tak tertelan kalau minum camtu je machammmm 😅

Dulu masa anak 1st. Batuk lama sgt n hb pun low. Makan y ni alhamdulillah naik la sikit hb nye.

Sy pun amalkan jugak minum jus delima brand ni. Tgh trying hard nak naikkan hb 😅

Sy pn amalkan jus delima tp brand lain..beli kat kedai produk makanan sunnah😊

VIP Member

Bgus untk hb , sy cri pti dekt tesco lgi ok. Tkpstilaa jenama y dkt toko jamu ni

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan