125 Balas

sama macam saya sis,dah 17 minggu 3 hari tapi tak de rasa Beby gerak lagi,ade rasa ngilu je,sbb anak pertama saya masuk 17 minggu terus rasa gerak,pelik je sama anak kedua saya nii,senyap je risau hatiii...

saya sebelum preggy slalu minum air masak. x minum langsung ais haa... tp preggy asyik minum air masak jaa hihihi... 13week dah rasa bergerak. saya p scan 11week dan naik kaki tangan haa kepala pon ada ada

Mcmana nak tau itu pergerakan baby? Sy 17w1day.. tp xpasti mcmana pergerakan baby.. oya , bila kita minum ais, air masuk tu ikut suhu badan kita😅 sy pun suka minum ais musim skrg sbb rasa panas sgt.

biasa baby gerak paling awal for first baby 19w - 22w sis . tgok org jugak . mcm sy 18w dh rasa tapi skit2 mcm vibrate heheh in syaa Allah smua ok tu . as long mkn bnda yg baik2 .

nanti gerak la tu.. jgn risau na... kadang bila kita over take mkanan.. mnm... baby akan😴😴😴😴 kadang kita kena sembang.. dan usap usap perut..... tp bila lapa... cepat jer kicking hehe

boleh saya tahu..rasa dia bergerk tu mcm mna ye..saya 17week 2 days da..sy blm ad rsa ppe

Rasa mcm kena jentik dr dalam.

sy pula time kandungan 5 bulan baru rasa.. sblm nie sgka sy punya perut masuk angin.. mcm nak kentut.. rupaanya tu baby dah start gerak cuma xtahu sebab first time 😂

17w Saya dh rasa pergerakan baby,dia tendang kuat sbb slh position tdo kot,dr mengiring saya telentang,mybe baby rasa sempit time kita telentang tu

saya suka baring terlentang sebab lenguh asyik kena mengiring jee. patutlahh rasa kuat betul bergerak! 😅

lega sikit bila tengok semua komen , masa awal2 rasa jugak baby mengeras makin ke minggu makin tak rasa baby ... dia nak suprise kita kot dengan first kick dia 😁

saya pun tak rasa lagi.. hari ni 17 minggu 3hari..Anak sulung... tp rasa keras perut tu.. rasa xla risau sgt... itu menunjukkan bby selamat dlm perut... hihihi...

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan