39 Balas

Sy bru td nk pegi scan(6weeks) assistants klinik bgthu sbaiknya scan nt 10weeks blh tgk heartbeat dan janin. Kalau scan awl pun tak nampak jgk.lastnya balik trus je x scan pun.

Takpe, tunggu 8 weeks ke atas. Setengah org dr kata nampak cepat setengah org bila scan lambat nampak atas badan juga kan

sama lah kita sis...saya baru 4 minggu 3 ari tpi sye blom pergi scan...sbb org tua ckp klau minggu ke 4 mmg blom nampak...ckup 2 bulan nnti bru pergi hntr diri..

normallhh tu sis sy punn 10 week g swsta cfrom scan tunggu lgi 2minggu bru buka buku sekarg alhamdulilah dhh20 week semoga dipermudahkan urusann semua ibu²

sy upt +ve 22/12, 15/1 scan kat klinik swasta, dah nampak baby n heartbeat 9w.. esok baru buka buku kt klinik sb mual teruk n migraine (maybe sb gastrik) hehe

saya selang beberapa hari mesti check upt. Haritu scan nampak kantung je Selagi belum scan nampak janin + heartbeat, selagi tu risau 🥲

Sy ni risau tak sgt sebab tak jangka nak jadi 2 line check upt sebab lewat pastu sebab nak booster je, so tangguh dulu booster, masih terkejut hehehe 😅 Inshallah semuanya baik2 saja.

Saya scan masa 5week nk makesure . doc ckp ada kantung ,then doc sggest next week 8week dh leh buka buku pink ,time ni dh leh nmpk baby 🥰

pngalam scan baby..nk scan baby nmpk plk cyst..cyst lg besar dr kntung baby..bila bby mkin bsar cyst pun dh tkde.Alhamdulillah.

normal je sis..klu sy tau pregnent tnggu je smpai 12week sbb time tu la dpt tgk die dh complete kt dlm😂

sy 1st scan nmpak kantung masa tu 4w3d then tiap 2mggu scan. tp xlama lepastu gugur.. baby xmembesar..

Saya baru pi scan doktor kata tak nampak lagi, suruh dtang lagi 2minggu. Kalau ikutkan saya dah 5week.

Soalan popular

Artikel Berkaitan