104 Balas

Bestnya dpt twins 😍..sya msih dlm dilema, nk berhnti keja or truskan keja bila da bersalin nty.. hurmm xsdp hti sbnrnya nk bg org lain jga ank sndri

Saya pun mcm ni jugak... tp demi kluarga n anak2 saya cekalkan jugak hati ni...hari cuti mmg saya provide utk anak2 sahaja...

VIP Member

comelnya..baby twins sy pn nama pgkal H.hayyan n harith.. buat masa ni sy xkje lg..was2 nk hntr anak kt pengasuh.

VIP Member

Alahai..comel nye kembar ni..semoga sentiasa dbawah lindungan Allah ye baby..elok manis je senyum dia..aduh2..

Wah...tahniah... Sy pn twins..tp due feb 2020... Rse happy n berdebar.. nk tgk twins sy...😍

Mcda jgk sis... 😍... sy bru nk msk 17 weeks... Tp sy nk resign hjg thn ni... Nk jge anak2 sndri..lps ni...

Comelnya.. saya hari pertama hantar doa byk byk pengasuh jaga anak ikhlas.. mak kena kentalkan hati.. ☺️

Sy belum bersalin lg sis tp dah start fikirboleh ke bg kat pengasuh🤣... risau ja nak bg baby kat pengasuh

Ape tips preggy twins?cara² bersama posisi ape?maaf bertnya

VIP Member

Comelnyaaaa...rasa sedih pulak tengok anak awak sebab comel sngt...saya dah 39 weeks tapi baby tak mau keluar...

Alolo... Baby suka duk dlm agknye.. xnk kluar...😘...

Same, sy pon risau..next month sy nk hntr bby sy dkt pengasuh jgk..dok harap ok laa org tu sygkan baby sy 😢

Kannn.berserah jer ni

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan