Help me untuk pilih

Boleh tolong saya pilih tak mommy?πŸ₯ΊBingung nak pilih huhu sebab first mom, mana yang lebih selesa ye antara gambar 1 (biru) atau gambar 2(beige) ?#seriusnanya #bantusharing #pleasehelp #firstmom

Help me untuk pilih
7 Balas
Tulis jawapan

sy suka biru.. bagi sy senang nk pakai.. sarung mcm pakai baju then da boley letak baby..klu x pakai bole simpan dalam beg saja.. ank sy 2 tahun still guna lagi.. bahagian kaki baby auto jadi bentuk M which is bagus utk posture kaki dorg.. yg biege pun ok tapi cari yang selesa dan ok untuk posture kaki anak.

Baca lagi

Saya first time mom juga. Beli yg mcm biru tu. Rupnya susahhh ahahahhahahahah. Lagi lagi time nak cepat & anak menangis. Second pic lebih praktikal bagi saya

1y ago

haha terima kasih mommy.. carrier yg jenis bby baring tu sya ada 2 ..dua2 tak pkai sbb tk reti πŸ˜… tu tknk slah lagi tknk susah2 ..nsb baik awk kta susah

saya prefer yg beige. sbb nya lgi mudah nk pkai dan boleh pkai smpai die bsr. saya ada dua2 carier tpi klu yg jnis wane biru tu susah nk msuk kn anak klu sorng2.

1y ago

thank you mommy jawapan sngat membantu😁 yang biru tu sllu msuk fyp tiktok mcm senang je πŸ˜‚rupanya yg beige lebih senang

VIP Member

Saya ada dua2. Kalau nak cepat and husband takda masa tu, saya pakai A. Tapi kalau husband ada, dia pakai B. Saya rasa better B. Lagi selesa.

1y ago

thank you mommy .. 😊

rasanya umur baby berapa yg sesuai pakai ni ya? saya pon still usha2 kat shopee tapi ingat nak beli masa baby dah 1 bulan mcm tu

saya prefer B lagi la.

1y ago

thank you mommy

amik b