10 Balas

saya sakit dekat ari2 bawah perut tu.. Kalau baring atau duduk nk bangun tu sakit sangat2 mcm mencucuk2 dekat kita punya pundi tu.. pedih berat sangat rasanya.. pastu bila jalan pon terasa sakit dekat ari2.. saya start jadi mcm tu masa masuk 4 bulan

sama dgn saya 😭 skg 6 bulan. sakit betul rasa. nak tidur pusing kiri kanan pun seksa rasa menekan nekan perut 😂 😭😭

Sama la... Mmg mcm tu.. Nnti lagi besar.. Lagi berat.. Lagi sakit.. Saya kena dah dulu.. Konon nk pegi bazar Ramadhan.. Ronda la 1 bazar.. Balik umah.. X leh jalan dah. Nasib mak tolong urutkan celah kangkang tu.. Lega sket

Saya 15 weeks dh start sakit. Nk mengalih tu kdg amik masa 15 mnt sakit sgt🤣 pakai baju, seluar semua duduk, sebb tkboleh nk angkat kaki sblah, sakit amat 🤣 hujung hujung lg lah, rasa nak cabut ja kakinya

normal 😉 sy sakit start 20 mggu smpai bersalin . pnah prg ortho sakit kurg sikit je . katanya sbb bby dh trun ke bwah . jdi agak sdikit menekan lantai pelvik . tu sbb sakit

normal sis lagi² 1st time mom. memang akan rasa sakit kat situ. kena banyak berjalan dna buat senaman yg bersesuaian untuk legakan. nanti dah sarat lagi sakit

Normal sis 😅 saya sampai menangis sebab sakit yang macam perit kat otot peha belah dalam huhu nurse kata normal nanti kita akan terbiasa la

TapFluencer

Normal sebab kandungan membesar himpit otot berkenaan. Kerapkan buat senaman kegel seumur hidup.

Sama sis 🫠 dari 1 month sakitnye tu sampai la sekrang 33 weeks 🙂‍↔️

saya dah 35mingu baru rasa sakit celah kangkang .

normal

Soalan popular

Artikel Berkaitan