41 Balas

Boleh. Kalau sy xada masalah pun nk beli awal2. Takut2 dh besar kandungan nnty letih pula atau kalut. Kadang ada juga kes terberanak awal.

Beli je sis.. Sy bnyak beli on9.. Nak jalan kat mall pon da semput.. Sakit rusuk la, nak g toilet la.. So bnyak beli on9 je.. #24weeks

Saya pun pregnant kali ni beli online je... Kebetulan waktu pkp... Hehehe

Tak juga sis...prcaya pda Allah jeee...xda mengena tu...bgs beli barang bby perut dh msok 9bln ....byk kn brjln supaya bby mudah keluar👍

Saya dah 23w.ehhe dah start blii. Perut pon dah nmpk dah. Scan detail. Anak pon sihat.. Alhamdulillah baru suami support nk bli sma2

boleh sis...sy dry 3 bulan start beli sikit2...skang nk masuk 5 bulan ada sikit2 lagi xbeli. nanti tak terasa sangat beli slow2

Sy dlm 13-14w dah beli skit2.beli 2-3barang je dlu.stiap bulan sy buat mcm tu bila dah msuk 8bulan smua lengkap dah..

Boleh je sis..sya start 5 bulan dah beli skit2 spya tidak rasa duit tu klur..skrg dah 7 bulan,hmpir smua brg baby dah lngkap..

Sy dh start bli brg pkp kan..online je laa..ada juga bli sendiri nanti perut dh besar takut x larat jalan

Saya pun beli awal..takut bersalin awal tak la kalut...sbb saya gdm on diet so kita berjaga2...

Da bole da tu sis.. saya dulu pon beli dr usia kandungn 3 bulan.. beli sikit2 tk terasa sngt.. 😁

Alhamdulillah 🤲 , sy risau sebab org2 kate dulu x leh beli lagi ,,,, Kalau mcm tu sy beli je la hehehe

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan