9 Balas

TapFluencer

Badminton ni kategori sukan berat. Cuba awak brisk walk dulu, tengok berapa minit boleh tahan. Pengalaman saya pertama kali czer. Lepas czer, kat wad dah buat slow walk. Slow kat laman rumah dan dlm rumah nak bagi aliran darah OK. Saya suka je keluar rumah bawa baby ke klinik sebab nak jalan. Slow walk kira OK lah dan bagus juga untuk kecutkan rahim dengan datang ya rengat. Rengat bagi saya sakit eh. Lagi sakit daripada heavy period pain. Sy cakap gitu sebab sakit contraction saya rasa macam heavy period pain sebab saya jarang kena period pain. Sambung kat bawah.. Nanti taip panjang tak lepas pula komen. 😄

Terima kasih share pglamn

better 6m+, and most better 1y+. bole gi scan tgok luka dalaman dh elok atau blom ya.. sy start sukan bola tmpr dn bola jaring msa dh 8m+ tu pn msih ad ngilu mcm nk trkoyak jahitan klw angkat bdn lompat2. 😂

doktor tak sarankan utk lasak² lepas habis pantang. at least lepas 6 bulan nak bagi luka dalaman betul² elok.

Kawan saya meninggal terkejut masa excerxise bawa basikal.... Cause of death pe atau pulmonary embolism. Better tak yah lagi la

Takziah puan. Boleh tau, kawan tu berapa bulan selepas bersalin czer? ?

coach sye dlu ckp atleast 1tahun keatas untk sukan lasak bg czerian mom

Dptkan nasihat doctor dulu selepas check parut czer

atas badan. kalau awak rasa boleh, teruskan.

tny doktor dlu.. sbb baru 3 bulan kan

kalau rasa okay, boleh je.

Soalan popular

Artikel Berkaitan