βœ•

4 Balas

Ada juga cm tue ek.. Anak sy pakai time mak sy ada jew hahaha Pastue sy buka πŸ˜‚ Sbb bila kencing or yak abis basah smpi ke bdn eh Elok jew anak sy dedua perut xbuncit pun Dedua anak sy xada masalah kembung perut alhamdulilah Anak sy sorang dh berumur 15&12 taun Alhamdulilah ok jew Ni yg ke 3 (tgh preggy) sy beli untuk sedap kn hati mak hahaha Klu x mmg xlah sy nk beli πŸ˜‚

Hehe.. biasa lah tue.. Perut kembung ni dr kita sebenarnya Xjaga mkn anak susu bdn.. Buat xtau jew lah Sy jaga hati mak jew hahaha Lain2 membebel sy mana peduli 🀣 Lantak dorg hahaha

setuju sis. saya pun tanya doktor sendiri. sbb anak saya dulu kena hernia, org tua salahkan saya kata sbb tak pakai barut, padahal doktor kata tuh bukan punca dia. bila bagi pakai tgok kesian anak, barut sampai ke dada. depan org tua, buat la pakai, tapi takda ,mmg buka.

Saya pun pengikut doc imelda. Dari situlah tahu macam2. Tapi bila sampai ke orang tua, katanya kita ni modern sgt. Semua nak ikut doc. Last2 sakit jumpa doc juga πŸ₯²

Anak sy pun xpenah pakaikan barut..rimas je kesian baby. Pampers pun dah sampai ke atas perut. Alhamdulillah anak2 sy xde masalah kembung atau perut buncit..

Alhamdulillah sis. Kadang blh stress tau sebab kita nak besarkan anak cara kita. Tapi bila ada yg campur tangan macam kita tak reti apa apa ni, payah. 😌 padahal before bersalin kita dah gali ilmu macam2 soal baby.

Ye. Buat panas dia je

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan