129 Balas

Saya minum masa awal kandungan. Skrg dah stop sebab tak mampu nak beli setiap bulan. Mahal 😅😅 plus kena beli ubat iberet utk tambah HB. Last2, saya pilih iberet dari minum susu. 😊😊

sy try minum yg plain ..kalo minum bngun pg jer sakit perut mbuang... crit brit pulak .. tp sy pminat tegar susu .hihi skit pun ttp nk minun dan pastu mula crit brit😂sempat 2x minum ..

Masa awal pregnant dulu saya minum susu ni...bila dokter tau...dia suh stop minum susu nie...sbb kandungan gula dlm susu tu...then saya x minum dh...ada baki skit lagi kat umah tu...

Boleh je minum sb skrg ia formula baru..kurang gula..jd kurang rasa sedap annum ni..dulu memang sedap sb gula tinggi badan pun naik mendadak..sy memang minum annum ni dr anak pertama lg

Sy minum je... alhamdulillah bacaan gula ok... gula ni ade di mana² sis.. jd kita kna balance la.. kurangkan makanan n minuman yg manis.. kalsium susu penting utk pembentukan tulang..

saya minum okay je . dari 1st trimes sampai sekarang 3rd trimes . takde besar-besar pun . lain badan lain penerimaan dia . cuba lah ,kalau ade apa-apa tak kena masa checkup stop lah.

Sy minum sj.. tapi x selalu.. sy rasa xda byk efek pun pada sy sal berat bdn tapi cukup baik buat sy terutama masa sarapan saja.. sbb susu anmum ni cpt buat sy kenyang lepas minum..

Saya sedang pregnant sekarang, hari2 minum perisa chocolate punya..tapi yang rendah gula..maybe sis boleh beli jenis yang sama kalau risau kandungan gula tinggi

waalaikumsalam saya minum susu ni dari sebelum mengandung sampai sekarang dah 5 bulan.. elok jee.. tapi saya minum 1 kali sehari... alhamdulillah takde masalah apa2..😋

Sy minum ni dr anak 1st sampai skrg 2nd pregnant pun amik anmum.. Alhamdulillah ok jer gula.. Baby pun sihat je .. Susu ni je yg boleh sy minum. Yg lain muntah balik

Soalan popular

Artikel Berkaitan