18 Balas

Sy pernah msa ank kedua,,kna pakai seminggu tp sy tk kna warded..selepas seminggu kna buka da boleh kencing mcm biasa,,sis rajin2 siram dri pinggang smpi kaki dgn air suam,inshaAllah

Alhamdulillah

sy pernah kena cuci ( dnc). kena sambung tiub kencing. lepas kluar wad sy xdpt kencing dgn normal. bila nak kencing rasa sakit yg amat sangat. dlm 2 minggu begitu.

ya sis. doktor ckp otot saluran pundi kencing sy mungkin luka. sy cuma dibagi ubat antibiotik dgn tahan sakit. sy ikthiar mnum air kelapa.

saya takut nk berak. kalau kencing, Hari awal2 bersalin Sy kencing berdiri. sbb takut jugak. lepas dh 2-4 hr baru saya kencing duduk

Terima kasih share experience, alhamdulillah berak sy okay. cuma kencing tu mmg pengalaman paling tk boleh lupa. Alhamdulillah dh sembuh pd hari ke 18 dh boleh normal semula.

Sis dah blh kencing ke? Sy pon mengalami situasi yg sama. Dah hari ke 17 da harini. Doakan sy blh kencing juga ya. Terima kasih.

Alhamdulillah sy dh boleh kencing pada hari ke 18, syukur sgt. awak mcm mana? maaf sgt² lambat reply. awak dah boleh kencing normal ke?

TapFluencer

Waalaikumsalam. Tahniah dan Alhamdulillah dah bersalin. Moga cepat sembuh ya. Maaf saya takda pengalaman

Alhamdulillah

sorry puan sy tkda pglmn mcm puan tp semoga urusan di permudahkan ye. jangan stress sgt 🥰

Alhamdulillah hari ke 18 sy dh sembuh, syukur. terima kasih atas doanya 🤗

Selalunya selagi tkboleh kencing, doc akan pantau. Tkkan tk bgtau doc ?

Doc tau, sbb tu yg kena tiub kencing tu. dalam pemantauan doc tp sy risau dan overthinking tu yg tnya dlm ni tu..

TapFluencer

slow walk 1 wad

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan