52 Balas

Sya mkn ion pil warna coklat.. Sis cuba mkn bnykkn syuran hijaugelap Mknan laut tu ikut limit,dan bnykkn mkn dging,dan hti ayam

Saya consume sebiji sehari je sebelum tidur tapi alhamdulillah hb normal sampai skrg . Maybe ikut badan masing masing jugak kot

Sy x mkn apa2 ubat dri klinik sbb setiap kali muntah. Sekarang ni setiap minggu nurse masukkan remofer melalui drip..

Banyakkan makan buah jambu batu sis. Then, minum pati delima setiap pagi. In shaa allah hb mantain cantik je nnt.

Saya pernah turun hb Dr 14 ke 11 nurse terus suruh makan 2biji sehari 1pagi 1mlm..tp kali nak makan 2biji terus pun boleh

Ohh..ada kesan tak lepas makan 2 biji sekali..

VIP Member

Sye mkn sebiji sehari sis.... Itupon ptg je....kalau pagi mesti muntah... Ambil dng minum jus sunquit lgi bagus.....

Yea sye Pon ambl dng jus sunquit

VIP Member

Dia dah 500 tu.. Rasanya sebiji je sis.. Try la mnum dgn air oren.. Cam saya obimin pon saya mnum dgn air twister..

Sy minum dengan oren sunquick..tp xtau la kenapa still bawah 9😁

VIP Member

Saya mkn sebiji je. Sebaiknya masa pagi2 time perut kosong. Dan saya mkn dgn jus oren utk bantu naikkan hb.

saya makan 2 biji sehari. doc yg sarankan .. selepas itu, baru HB naik. sebelum ni 10 kebawah.

Sy mkn zincofer.. hb makin low.. skrg dh tukar maltofer.. beli kat farmasi. Tp kena tnya doc dulu ye..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan