9 Balas

Sy ade detect cyst 4cm masa kandungan 4 weeks...Lps 11 week cek balik dh xde.. Sis kne jge pmakanan, jgn mkn process food mcm nugget sosej, jgn mnum soya.. In Shaa Allah klu jge cyst blh mgecut..

Saya pun sama sis.risau bila doktor cakap ada cyst tiba-tiba masa mengandung sekarang ni😟.sekarang sedang minta2 pendapat yg pernah mengalami dan cara utk mengatasi supaya cyst tu kecut.

Sy detect cyst time mgu ke 6.. Ada 3 cyst.. 5cm 4cm 3cm.. 20 mgu alhamdulillah cyst mengecut & hilang.. Sis jaga pemakanan jerk.. Jgn mkn or minum soya.. Jgn mkn fast food.. InsyaAllah

Saya sis. Kita mengalami cyst yg sama semasa hamil. Buat ms ni kandungan sy br msuk 8weeks. Kene refer dengan pakar utk next months. Yg risau nya, tkt mengganggu baby

Saya detect cyst juga masa 6 weeks. Tp scan semula masa 10 weeks dah tak ada. Doctor ckp hormon pregnant ni boleh buat dia kecut/hilang. InsyaAllah sis xde apa2 tu...

Thanks mommy2 semua.. inshaAllah minggu depan genap 14 weeks nak buat scan sekali lagi nak lihat perkembangan cyst n baby..😊

Cm saya.. Bile g KKIA mase 10 weeks dh xde.. Mase 6 weeks ade

Sy ada cyst msa 3weeks pregnant. Msa 6weeks dh xde dh

Harap2 cyst mengecut & makin baik ya sis

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan