20 Balas

VIP Member

Prgi klinik awak

Jumpa pakar

VIP Member

Jumpe doc

Saya mengandung kembar.... Saya minggu ke 8 keluar darah macam tu jugak... Last2 gugur... Keluar 1 kantung macam perut ikan... Menangis teruk jugak la... Tapi bila scan ada 1 lagi dengupan jantung dalam rahim saya.... Doktor kata itu keajaiban yg Allah berikan jaga elok2

Sy spotting masuk week 8. P hospital, doc situ ckp treaten miscariege. Jumpa pakar puan, scan baby sihat ada jantung dh. Tp bleeding. Bila tgok dri bawah, ada ketumbuhan diorang syak polyp. Esoknya jumpa pakar dri hospital besar, sah polyp stage b9. Xmerbahaya cuma akan bleeding dri smasa ke smasa. Selagi xbleeding truk, xapa. Skrang pun sy masih kluar darah lgi2 bila banyak bejalan atau pun bersama suami tp kuantiti y skit. Puan cuba check dgn doc sbb tkot puan ada polyp mcm sy.. polyp ni ada y bahaya ada y tidak.

Sy pn mula spotting..pas 3 ari tu bleeding plk..mse scan tu bru 6w+... Skrg tngh rsau sbb kiraan period dh msok 10w..tp ble scan bru 6w+.. Bleeding pai ari nie..ble bnyk gerk ar...ble baring xkuar...

Tq sis....

Normal. Sy spotting sampai 3 bulan.. Dah masuk 2nd trimester baru clear.

Boleh pg jmpa Dr...

Saya pun ada pengalaman spotting masa minggu ke 5-6 lebih kurang mcm Sis. Pergi klinik atau hospital dan doktor akan check dulu. Doktor kata normal tapi kalau berlaku fresh blood diikuti cramp perut, terus ke hospital segera

pergi klinik utk kpastian.tkt dseramg axienty nnti

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan