minyak angin

Apa jenis minyak angin yang ngam sapu kat perut baby..saya pernah beli minyak yu ye cap limau..bila saya sendiri pakai rasa panas pula..apa lagi dekat baby kan?

47 Balas
Tulis jawapan

Bole cari minyak telon anugerah...mmg for baby...tp anak 1st sy pakai tu skrg da 3 tahun masih pakai...lps pakai dia senang membuang...tidur pon lena

VIP Member

beli yg senang cari ,tak pedas vicks baby balsam ,sangat sesuai ,mnyak yuye tnggu anak nak dekat setahun bru kasih pakai ,sbb panas kan .

Yuyi memang panas. Kadang2 lepas sapu dkt baby tersapu dekat muka sendiri pun rasa panas. Cuba minyak anugerah. Wangi. Bebiku pun ok

Biasa guna my baby minyak telon tak terlampau panas ,ada wanginya juga โ˜บ.kasihan kalau pakai minyak yu ye sebab terlampau panas

Saya pakai minyak telon.. so far mmg sesuai dgn baby twin sy.. siap ada perlindungan dr kena gigit nyamuk.. harga pun mampu milik..๐Ÿ˜Š

Post reply image
4y ago

Saya pun guna minyak nie

Biasa guna minyak telon mustika ratu..tp hr tu beli set berpantang nona roguy..ada sekali myk utk baby..x try lg..panas ke tak..

Ank sy masa baby pkai minyak yuyi je.. Alhamdulillah OK je.. Tp sis jgn letak bnyk sgt.. Mmg dia pnas skit

Saya pon guna balm vicks...die jel..jd perot ank stiasa ok..x msuk angin...x pns...

sy guna baby oil yg ni utk baby.. selesa sgt.. org dewasa pon boleh guna

Post reply image

sy guna minyak mustika tuk bby tu.. alhamdulillah yg bby pn lena tdo..