29 Balas

10/3 due date. Today 37w 4d on 22/2/24. Check up di KK tadi. Darah tinggi pula. Doctor suruh makan ubat darah tinggi sebiji. Then pergi hospital and terus warded (ambulance bomba yang hanta) now dah 1cm bukaan. Semoga dipermudahkan urusan mommys diluar sana.

Doctor terus seluk awak.

sy Ada dua Kwn yg due date Gini sorg emergency czer sbb high BP waktu week 35 Sorg emergency czer sbb poor progress waktu week 37 sy skrg 37w6d, da 3hari kat hsptl, contraction kuat tp os slow progress , Masih 3cm.. harini pkul 3 masuk folley, doakan dpt bersalin harini

Sye pun due 8/3 and ada gdm on diet. Hrap2 bersalin sbelum due date, sbb tknk kena induce kalau boleh. Stakat ni perut kuat mngeras then ada skali hritu perut memulas gila2 tapi dlm 20 mnit je. Then tkde dh. Doakn sye dipermudahkn urusan bersalin ye 🥰

Semoga kita semua dipermudahkan bersalin. Amin YRA 🤲🏻

9/3 td admit hsptl.. baby x gerak..skali detect kncing kotor..and mmg dh start contraction.. hsptl discharge dolok, smbuhkan kncing kotor dolok..mun xda kncg kotor mmg high chances kna pksa branak katanya.. 37w dh x mok ambik risiko..

dh branak dh ptg jumaat.. pch ktuban pg jumaat.. rabu yg baby x gerak n kncg koto..khamis dh keras perut sbb dr ckp kncg kotor pnyebab perut keras..skli anak kluar 🤣

Saya due 9/3. Tapi dah dapat date czer 25/2 ni sebab baby tak berada di laluan. Kepala kat tepi laluan. Tak masuk betul. Huhu tapi harini tetiba ternampak ada bebenang coklat masa kencing pagi tadi. Taktau tanda ke apa tu.

Saya pun 08/03/2024. Setakat ni takde tanda lagi, cuma sakit pinggang kadang2 mcm nak period je tapi rasanya bukan contraction tu haha

Nak tanye, sakit pinggang yg mencucuk tu kira contraction ke???

sy 9/3. sekarang asyik nak membuang & harini poo dah tak keras. sebelum ni sembelit teruk. tanda ii lain takde lagi

Sy pon 8/3. Klau still tak bersalin 8/3 serah diri sbb gdm diet. Tapi td ada contraction doktor bg balik dulu. Bukaan baru 1cm

saya due 4 mac 2024..dah mula sakit sakit..tapi jalan buka baru 2cm..saya mintak balik sebab taknak duduk dalam wad lama²..

Samalah kita due 8 Mac, duk sakit je hehari tapi tak kerap pun tak tau bila budak dalam ni nak keluar 🤣

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan