42 Balas

Puan nk cuba produk tasneem x ia amat sesuai klau puan nk blh bgthu sya kne ikhtiar puan semoga ank puan diberikn kesembuhan ia

VIP Member

Cuba pakai sudrocream beli kat farmasi macam itu hari anak saya pun ada ruam kat leher. Lepas tu saya letak cream terus garing

bedak Sejuk, atau sapu tepung ubi.. kalau bb masih menyusu ibu.. ibu jgn mkn benda2 tg gatal.. nnt lagi naik byk ruam bdn.

VIP Member

Ade krim cutivate nama dia.. doktor klinik swasta bagi saya dulu masa anak saya naik ruam di muka. Mmg berkesan.. sis try..

Maaf sis , nama cream CUTIVATE.

Masa dlm hari smpai sbln.bby asik naik ruam.cuaca pns naik.now dh 5bln.pun sama..so sentiasa lap,kipas..sapu sudocrem.

kalau saya.. mandi jgn guna sabun pakaikan pempes jee jgn pakai baju.. sapu tepung ubi dekat badan baby tu..

Saya bagi mandi anak saya dengan air campur dengan beberapa titis baby oil. Alhamdulillah nampak okay 🤗

VIP Member

Pergi jumpe doctor terus. Jangan ikut pesanan org bukan pakar. Bukan setiap baby sama.

Semoga ank sis cpt sembuh..refer doktor pakar kulit la seeloknya..kalo bole xpyh pkaikn ank bju..

Okayy sis terima kasih.. skrg pun saya tak bedung baby .. sbb risau dia panas

VIP Member

kalau teruk sebaiknya refer pada doktor...krim setakat ni yg mesra bby shaklee blend lotion...

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan