Due 8.3.2022

Anak first Due 8.3.2022 tp x de tanda2 lagi Rasa nervous pulak takut over due n kene induce , harap2 la bby ni nk cpt kluar sebelum due..

11 Balas
Tulis jawapan

semoga dipermudahkan urusan sis.. Sy edd 28/3/22 skrng dh nk masuk 38w.. previously anak 1 anak ke 2 mmg 38w dh bersalin.. yg ni ta tau laa cm ne.. so far mmg nurse ckp kepala beby dh enggage tp tade laa sy trun apa2 tanda.. sakit tu biasa laa lenguh2 sakit mcm period cramp.. πŸ˜…

2y ago

saya pun ad rasa mcm tu Harini dh kene serah diri tp niat nk tunggu 2-3 hari lagi semoga semua lancar

TapFluencer

moga dipermudahkan segala urusan sis..sya due date 13/3 /2022 x de tanda2 lagi..13/3/2022 kena induce kalau x bersalin lg..sbb gdm diet control πŸ˜”..kalau boleh x nak induce..

2y ago

sy 14 hrbln kene serah diri sbb over due tp still nk tunggu 2-3 hari lagi Klau x besalin baru nk serah diri

semoga dipermudahkan urusan bsalin sis. doakn saya jugak ya. due 18/3/2022 tp tanda xada jugak. berharap jugak bby kluar awai sebelum due😍

π’”π’Žπ‘Άπ’ˆπ’‚ 𝒅 π’‘π’†π’“π’Žπ’–π’…π’‚π’Œπ’ 𝒖𝒓𝒖𝒔𝒂𝒏 π’ƒπ’”π’‚π’π’Šπ’..

sya 1/4/2022 ni due date.. tapi rasa lain mcm da perut ni..sekarang da 37week

saya due 22.3 perut kerap mengeras jkk harap2 la baby keluar awal doakan saya

2y ago

Aamiin semoga kita semua d permudahkan urusan persalinan

semoga dipermudahkan segala urusan awak bersalin..

TapFluencer

Moga dipermudahkan mommy bersalin ya

insyallah semoga dipermudahkan

moga dipermudahkan