27 Balas

Saya puasa first day je lepas tu sakit nk kencing sbb kurang air..lapar tu boleh tahan lagi tp bila kencing tu tak cukup air mmg xboleh tahan 😖

kita sama. tapi i rasa nak berbuka je separuh hari. sbb i batuk teruk dan sakit tekak sampai keras perut. tapi tahan la jugak huhuhu. sabar jela

sy xpuasa bulan ni..14 weeks dah gdm..smlm test tghari dah hypo bacaan gula dh 4..terus buka..kita redho jela ganti puasa..anak xde gantinya..

saya 16 weeks... Alhamdulillah ok tak lapar dan dahaga sangat... cuma kepala rs sakit sikit di hari kedua ni sepnjg hari.. ok je kan?

saya 13minggu 5 hari , takpuasa 😅 . mulamula puasa separuh hari . tapi takboleh tahan . gastric jadinya 😩 .

Alhamdulillah sy pon dh 15minggu..wlupon slalu kene pedih ulu hati,gdm..pening rse loya mcm nk muntah sy tahan jgk smpi berbuka..

sya 15mnggu 2 hari... smpai skrg x puasa... muntah2 teruk... smpi menggigil... huhuhuhu, xboleh dahaga, msti rasa mual sgt...

Saya 11w , semalam berjaya puasa . Tapi harini dah muntah gas & angin . Perut masuk angin terpaksa la batal puasa

Alhamdulillah berjaya .. masak pon berjam-2 kat dapur sebab layan sangat perut haha

alhamdulillah dpt berpuasa tanpa mslh #14weeks GDM diet control

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan