13 Balas

Saya dari pertama Kali hamil..sampai sekarang tiada alahan langsung Dan morning sickness..bila minum susu tin je buat Saya muntah so berhenti minum..sekarang minum low fat je..sebab Saya Ada kencing manis dari Saya belum pregnant..makanan semua Saya jaga..anak pertama katakan..8 tahun dah menunggu..sekarang pregnant amen..

normal jeee. ade org mmg sampai bersalin xde alahan. kalau boleh jgn mintak alahan, mcm sye dlu pelik npe xde alahan. nahhh sekali start alahan, menyesal 😂 lembik2 bdn. mkn muntah minum muntah, tgh tdo pon boleh bgun muntah. as long as xde bleeding ok jee.

sy ank first n kdua xde alahan lngsung ... mkn pn slere je .. skali pregnant klini hmbikkk lmbik2 bdn kne alahan .. bru mrase gini rpenyer kne alahan 😅😅😅

saya pun tak ada alahan lagi alhamdulillah, yang mengidam pun suami je selalu . saya rasanya tak ada lagi mengidam yang betul-betul nak

sama. saya anak dah tiga termasuk yg skrg ni smua tiada alahan asek nak makan je. smpai berat badan naik mendadak 🥲🤣🤣🤣

Samaa, dah msukk 2 trimester tak ada alahan, tak ada muntah2, makan je seleraa sgt2 plak, anak first jgk, Alhamdulillah .

sya alahan smpai skrg....berat pun turun banyak.....yg bnyak mngidam si suami...untung betul dia...xkena tempias alahan🤣

Sy lak alahan takde demam yg teruk la..3 hari takleh bangun..sakit habis seluruh badan pluss batuk selsema lagi😭😭

Sama mcm sy tkde alahan ap2. Loya je lps mkn asam okay dh. Cuma bdn letih dan sakit kepala je

sama sy....xdk alahan...cma sllu rasa perut tk sedap la..sebu+kembung+pedih ulu hati

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan