27 Balas

sy due 3/6.. tp sbb gdm ptt nye kne serah dri awal kn 38w.. skrg sy 37w2d.. baby plak detect songsang.. td bru blik dr jmpe scog.. doc suggest sruh buat ecv(pusing baby) sbb doc ckp syg klau x dpt bersalin normal, ank4 lain smua normal, gdm pn xsngkut.. so xpela bg pluang doc buat ecv.. esok pagi sy kena tahan wad.. mudah2an la baby bg kejesama.. bby brat smua ok 2.8kg.. air ketuban pn bacaan cantik 12.. so doakan sy ye utk ari esok.. nebes plus excited nk jmpe baby bru sbb gap dgn abg dia 7tahun.. 😁 1 pengalaman baru bg sy esok hari..

semoga dipermudahkan urusan awak ea.. bestnye dh nk jumpe baby

saya 16/6 jugak due, perut kerap mengeras, pastu kadang2 sakit/ngilu dekat private part. masa scan 33 minggu baby saya besar dan berat baby saya 2.6 esok repeat scan semula(35minggu) dokter nak tengok balik baby membesar lagi atau tak, if membesar lagi kemungkinan kena refer ke pakar & kena salin paksa pada 37 minggu

dktr ckp baby bsar.. tgu 36w pnya scan plak tgk advice mcm mna.. kbnykkan baby bsar dorang induce je mngu 37/38

due 17/6 , dah kerap perut mengeras nak jalan pun sakit tulang pinggul. nak tido pun susah nak pusing2 salah pusing sakit ooo . haha rasa nk duduk setempat je. nak gerak2 payah. tapi lenguh pulak nanti . tapi alhamdulillah xde masalah apa2 setakat ni buku pink masih sticker putih lagi

semoga dipermudahkan.. baby dh brpa kg

saya due 16/6 juga tapi takde rasa apa2 lagi. biasa je, cuma tulang punggung sakit kalau duduk lama2. kalau berjalan lama pun nanti kaki nya bengkak. perut pun rasa berat jee 🤣. tu jelah yang saya rasa buat masa ni hehe. minggu lepas scan anak saya 2.2kg

semoga dipermudahkan ea.. makin hari makin nervous plak.. harapnye x kuar awal sgt la ea

sy duedate 23/6 . tapi dah start sakit kat bawah. ngilu² gitu. baby lak mcm asek mengeras. perut mmg dah kebawah. nak jalan, kaki sakit sgt nak jejak. 😂😂 . skrg sy kerap buat jalan itik. moga urusan bersalin kita dipermudahkan .

haritu sy scan 28weeks, doc ckp baby berat dlm anggaran 1.7kg dah. tunggu 37weeks nak scan ke doc balik. skrg baru 34weeks.

21/6 , bru2 ni ade keluar darah coklat sikit je tp xde sakit dn xde bukaan , cpt sngt pnt jln sikit brdiri lma sikit or ddk sakit tulang blakang dn pahah , kdng2 skit kt miss v , last scan minggu lps bby 2.2kg

Sme la sy.. Aritu 32w keluar coklat2 tu jgak.. Lepas cek bukaan pun xde.. Kerap mengeras je.. Doctor tnye sy stress ke? 😅 Followup 35w nti.. Semoga semua baik2 je utk mommies.. Hehe

Saya 16/6, tp dpt tarikh untuk czer 29/5 sbb uri rendah. Doakan saya ya🥺💪🏻 tanda2 cuma letih kalau berjalan banyak and baby cpt mengeras hihi. Kadang ngilu kt pundi kencing😂

okey la tu tak berat sgt.. kta baby bsar sikit.. nnt update la klu dh bersalin

sy due 22/6 first baby & baru ni check up 34w Dr ckp baby dh masuk laluan. jalan menyenget mcm ketam dh 😂 dh start rasa sakit bwh perut belah kiri & kerap bangun tengah malam buang air kecil

selamat berjuang ea.. brg baby dh settle ke

sy due 2/6.. tp kena bersalin awal 21/5 (38w) sbb ada fabroid.. dan fabroid dah tutup laluan baby.. anak ke-5.. 36w scan baby berat 3kg skrng dah 37w.. Doakan saya semoga dipermudahkan ye..

insyaallah semoga dipermudahkan urusan awk..

Saya due 8/6, hari tu cek baby 36 minggu dah 2.95kg, kepala baby pun besar 2 minggu, risau kalau baby besar sangat kena bersalin induce, dah la anak first, doakan saya ye mommies🥺

sama lah kita 8/6.. skang ni asyik sakit pinggang.. x leh bediri lama.. pinggang rasa nk patah ja

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan