15 Balas

kalau nak guna bedak pakai ni. serious bekesan utk baby saya dari nb pakai sekarang dah 3m. kalau naik bintik merah terus letak hilang dlm masa 1-2 hari muka bersih je. boleh guna sebelum pakai pampers jugak.

Ouh anak saya ok pulak ruam mcmni pakai snow white. Saya mmg beli dri HQ. Sbb beli dri seller yg tk pasti ni mmg murah tp fake. Sy pon pernah kena. Igtkan tk sesuai rupanya sy beli yg fake . Kesian dkt anak

anak sis naik ruam.. sama mcm anak sy jugak.. kdg naik biji2 halus.. x boleh panas.. doc suggest guna Aqua cream dan utk mandian.. cetaphil. Alhamdulillah setakat ni ada perubahan..

saya pakai ni Alhamdulillah takde masalah anak saya 3 tahun yg kadang ruam bontot ngan ruam kat kepala kalau panas kuat berpeluh pakai tu alhmdulillah cepat baik try laa ibu

yeke sis.... saya baru tahu sudocream boleh sapu kat tempat lain selain bontot.. 😅😅

Anak sy p klinik kulit dktr suggest ni.. Cari product yg ada kandungan ceramides.. Pencuci bdn dgn lotion pun kena guna yg ada ceramides

blh pi farmasi tanya krim utk ruam panas blh cuba calamine lotion atau calazite eh kalau x slh tp blh tanya d farmasi apa yg sesuai

ada tak mommy" yg pengalaman anaknya naik ruam mcm ni ? boleh share x mcm mne nk hilangkan ? sye bimbang ank sye alahan susu fm je .

ank sye hritu kne gini sebiji, try sudocream tpi x ngam , last2 sye sapu bedak sejuk kt kepala diaa bru dia bole tdo klau tidak tergaru2 smpai luka

ank sy pun naik mcm tuu jgk sis tp dekat perut. sy sapu lotion WNA esokkan terus hilang sampai harini 🤲🏻

haa yee betul wak

kat belakang telinga ada biji tak? kalau kat kg org tua tua cakap kenan (kene) anak saya pun macam ni.

anak saya pakai ni. alhamdulillah sesuai utk ruam dan merah2 pada kulit

kt muka bole tak sis. anak sy baru 25hari pon dh ada ruam😩 harga berapa?

Soalan popular