12 Balas

normal. mmg xde ubat. masa pregnant 1st baby sy tanya nurse kk dia ckp normal. pastu pregnant 2nd baby jadi lagi tanya doctor. doctor ckp normal. mmg boleh sapu myk sahaja. xde ubat. sakit hilang mmg lepas bersalin. sy both pregnancy start sakit dr awal tremister. paling rasa mcm nak nangis. time tido nk ubah posisi tido. atau nk bangun dr tido. mcm gaya org lumpuh. kena agkt slow🥺

haha sakit ni x da ubat yaa.. lps bersalin bru hilang.. sy dlu anak 1st lps bersalin ambik masa nk hilang dlm 7 8 bulan jgk.. skrg pregnant anak 2nd dia dtg balik🤣🤣 hahaha enjoy je laa.. dh urut pun x jadi apa..

sya baru 20 weeks da rse sakit. org kta sbb effect bersalin ank pertama, mse first ngndung tu xde rse. yg ke 2 ni kadang2 xleh nk bgun, ngilu nye xleh wt bincang lg2 lps bgun kalau baring ats lntai

yee sis..tu nrmal.. tp tu lah.. sakit die, masyaAllah..mlm² bgun nak buang air..jln mcm ape dh.. trhenjut²...die punya sakit tu xleh nk ckp..sapu² minyak angin gitu je sis

Ada, saya sakit sgt dulu.. kalau tidur mengiring kanan nak mengiring kiri kena angkat kaki mcm kaki patah. Tapi lepas je beranak terus hilang sakit tu

sya ,sya tpi sya x smpai 31w lg... sya 17w tp rasa dh..allah sakit sngt2..tambah plk klu sya duduk....nk bngun kna slow2.......

btl tu......... nk urut pon x bly....mak kata spu minyak je...

sy dari trimester 2 smpai la skrg sakit pinggul.. benda tu normal tak de ubat.. nikmat sakit nak bgun tu huuu sakit..

😫😫Sakit sangat ni dh masuk 33minggu aduh kadang rasa nak menangis je sbb saya mmg jenis xthn sakit😌

Sama. Masa first pregnancy tak rasa sakit camni, second pregnancy start 31weeks dah sakit. Now 32w 🥹

saya bru 11 weeks dah rasa ngilu tulang pinggul ni kalau duduk atau bangun tiba rasa ngilu

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan