10 Balas

Hi mommy. Actually minum air gula ni rasa dia tidak seteruk yg kita sangkakan. Sebelum pegi utk minum, kuatkan semangat dan ckp dekat diri air gula tu okay ja. Semuanya demi anak. Masa minum, minum ketika suam dan minum habiskan terus. Lepas tu jangan jalan2 dan rest. Masa minum tu okay je tapi dalam sejam minum tu takut pening. Bawa suami borak selepas minum tu. Jgn main phone sangat takut pening. Kalau nak muntah, buat relaxing breathing. Apa pun, tetapkan dalam fikiran yg semuanya baik2 sahaja & demi anak ❤️

saya awal awal orang kata kena sediakan air/minyak angin la macam macam suruh standby, bila saya 1st haritu rasa satu teguk dulu. tengok boleh go ke tak, rupanya sedap jugak🤣 terus saya habiskan teguk yang kedua tu one shot. Pelik ke saya ni suka air gula😰 Mummy kena tukar mindset, fikir air gula tu air biasa je ok?

saye 7/9 @ 22w3d mnum air gula blh beli air gula dkt farmasi dear yg berperisa yg tu sedap so xkn rse nk muntah https://chat.whatsapp.com/FePISVxmiCVFZ3Y3DM03L0 Group kehamilan 2023 💟

kwn sy ajar , minum ketika tgh suam2 tu .. tanpa henti .. direct habiskn .. jgn stop .. bila stop, n biarkn air gula sejuk .. nnt lagi loya n nk muntah .

minum cepat2 sy xsmpai 1 mnit habis.. time tu alahan teruk lg. klu sy boleh mnum time alahan teruk, sis mesti boleh punya

tq sis...yeahh...💪🏻💪🏻

selagi boleh teguk banyak, teguk je. kalau banyak stop lagi rasa nak muntah. walaupun air tu perisa oren

thanks semua utk advise n tips tersebut...Alhamdulillah sy dh berjaya minum air gula! 😊😘

Doktor saya ajar minum sekali teguk je.. alhamdulillah saya ikut doktor ajar dan takmuntag

saya pun sama.teguk mcm dahaga sgt settle.haha

sblom esok ge minum malam ni dah mkan ubat loya sis sama macam saya

Mindset. Jgn pkir byk, teguk mcm air biasa.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan