24 Balas

Saya pn dh sebulan vaksin booster,tp sinovac la...x de rase ape2 pn,takat lenguh2 bahu tu biase la... 14 mggu hingga 32 mggu je blh cucuk vaksin...

Ada ke vaksin booster sinovac?

sy 19 minggu amik booster pfizer alhamdulillah okay xde ape2😄cuma lenguh2 tgn lpas cucuk tu jelah ,tu pun sehari pstu okay dahh😁

Saya dah amik booster. Masa tu saya dah weeks 22. Saya tanya nurse saya, pregnant dah week 20 ke atas dah bole amik booster

saya ..pfizer mnggu ke 24 minggu.. lenguh kat tngan je dan lemas bdan.. syukur demam dan sakit² lain x da

better tnya dan rujuk nurse yg jaga kita. samaada boleh ambil segera atau kena tunggu week tertentu.

Saya 13w, booster Pfizer. Alhamdulillah takda apa, esoknya lepas vaccine masuk kerja macam biasa je

sy da, booster mase 14w.. dpt Pfizer.. sblm² ni sinovac.. lepas booster 4 hari tgn lenguh sblh..

23w kna booster.. x apa2 sakit kcuali lenguh tempt dijarum..2 hari jak rehat dah sembuh

VIP Member

Sya dah booster pfizer jga msa 36 minggu skrg dah 37 mnggu alhmdulillh okay je ☺️

saya dah.. kini I'm in week 25. pfizer alsO... very painful... must sabar at least 4 days

jgn risau

Soalan popular

Artikel Berkaitan