14 Balas

sya plak due 19/3,,bhg ari2 dah rsa sakit sgt bila brjln, baby pon dah trun tp still xda lg tnda2 nak bslin, hrap sgt bby kluar dlm msa trdekat ni..smoga kite dprmudahkan urusan brsalin nnt..

Saya due 12/3 tp xada tanda. 18/3 kena serah diri.. Kalo boleh nak je bersalin skrang..

Samalah sis. Saya haritu pun baru 1cm masa hari selasa tu. Hari hari dah buat senaman kupu kupu lah. Cangkung lah. Tapi belum turun tanda apa apa lagi.

sama la . saya pon due 21/3 .. tpi masih blum ada tanda lagi .. risau pulak klau overr due .. kalau bleh nak baby kluar skarang .. tak nak lama ii ..

sy due 22/3 . tp perlu admit esok. lusa kena branak. cun 38 minggu. sebab ada makan ubat tekanan darah tinggi. perlu beranak awal 2 minggu.

Due kita sama sis, samala sakit kita tp bby msih selesa kt dlm xbg tnda lg🤣 moga dipermudahkan buat kite smua aamiinn3

sya pon sma sis,duk skit pinggang... due 12/3...hari ni dah 39w5d dah...esok 11/3 kena admit,doc nak induce😌😌

Sama lah due kita,, saya pun kerap Sgt sakit pinggang,, dkt Ari pun selalu sakit jgn nk jalan pun rasa berat perut

sy due 15/3 tp bakal diinduce.. doakan sy juga sy msh blm ada bukaan.. 5kali dh doc seluk balik rmh smula..

Sy pon sama sis..due date 23.3 tp duk sakit pinggang dgn bahagian bawah je.tanda ape pon xde…risaunya

Due kita sama ..semoga kita2 sama dprmudahkan urusan brsalin sis😊

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan