โœ•

13 Balas

Bunting pelamin kot sbab tarikh kandungan dikira dari hari pertama last period. Biasa org tak educated mmg tak faham benda ni dan akan terus judge yg bukan bukan. Explain elok elok.

๐Ÿ˜…haah bunting pelamin,,tulah saya risau sebab nanti kang orang pikir lain๐Ÿ˜…adui

Alhamdulillah, bunting pelamin sis.. Klu takut org bercakap benda negatif, x pyh announce awal2 ni, tunggu besar sikit... Bkn semua org faham kan... Tahniah sis...

alhamdulillah thank you sis,itulah saya risau juga sebab nanti orang pikir lain๐Ÿ˜…

usia kandungan dikira hari pertama last period kita.. so normal la tu.. org yg xthu memg akan mengata.. tp rasanya zaman sekarang jrg org xthu pasal ni..

๐Ÿ˜…๐Ÿ˜…๐Ÿ˜…itulah susah betul nak explain kat orang sekarang ni,,yang mana paham tu bagoslahh,yang tak paham tu haih,,malas.nak bertekak

Bestnye awak dpt rezeki pregnant awal lps kwin.. Sye da nk masuk 6 thn kwin masih belum lg ๐Ÿ™‚ Moga dipermudahkn semua urusan awk ye ๐Ÿ˜Š

alhamdulillah,saya doakan semoga awak ada rezeki juga untuk pregnant,in shaa allah amin๐Ÿ˜

syukur rezeki awal. usia kandungan dikira berdasarkan LMP ( Last menstrual period) utk confirm usia yg tepat,nnti doctor akan scan .

alhamdulillah okay awak tq ye respon ๐Ÿ˜Š

jgn rsau doc kira dr 1st day awk last period bila hehe, tu smua bnda normal.. dun worry ok jnji baby sihat

ohh yeke tq awak hehe๐Ÿ˜‰

Normal je kalau kira betul hari pertama period sebelum kahwin. Kira sis bunting pelamin kot

hehehe tulah saya risau mak saya tu jer๐Ÿ˜…dia pikir lain dah,saya ni dah stress dah๐Ÿ˜‚ahahaha okay sis tq respon

Bila 1st day last period sis? Sbb kandungan dikira bermula dari tarikh tu

28/2/2021

tahniah awak,jga baik2 ja,bnykkn rest pada awal kandungan nie...

๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

bunting pelamin tu.. normal je.. tahniah.. mudah hamil..

alhamdulillah thank you awak๐Ÿ˜

Soalan popular

Artikel Berkaitan