57 Balas

28 week baby boleh lagi bergerak ... nanti baby pusing sendiri bila tiba waktunya... Jangan tido terlentang ... tido mengiring kekanan or kekiri... bila dah sarat nanti...

sy 28w 5day...brt bb dh 1.33kg..dh tya doc pakar..doc gtau 2 brt normal tp sy risau gk kot2 mkin bsr jer..sy ade kcing mnis..

Saya pun gdm on diet tapi peha baby dah saiz 30weeks harini baru masuk 28weeks 🤣 berat 1.3kg

takpe sis 28 week tu masih ade masa lagi untuk dia berpusing ke bawahh .. perut belom padat lagi takpee .. berat 800gram normal lagi tu banyakkan makan berzat .. just enjoy ur pregnancy

saya pun sama..28week berat baby 800gram lbh, uri kat bwh,baby sonsang tp doktor ckp xpyah risau sbb ada masa lg ..lg 2mnggu repeat scan ..hrp2 smua nya ok

saya mula2 pun baby duk sonsang tapi allhamdulillah dah ok cuma 28 weeks berat bby bru 830 ,risau jugak harap ok lah...bulan 11 ni bru p scan kk

bukan ade mse lg ke utk pusing? atau memang bby kne kple kt bawah.. kelmarin sy buat details scan +5D.. kple bby kt bawah.. berat dlm 1kg lbh..

sis ada Dr ada refer pakar ke? sy 28w berat baby pun 800++g..Dr kk da refer sy ke pakar...kata baby kecik..

sya pun 28 week 4hari..scan smlm dr ckp kepala kat atas lg nomal sebb awl lg..36week scan lg kata dr..tapi sy risau juga harap dia pusing la..

sama la sy sis..risau jugak..mudah2an pusing la kepala baby ke bawah..aamiin

tak apa awak .. insyaallah nanti baby pusing tu sebab awal lagi....saya baby ok dah masuk laluan tapi doktor tak bagi normal kena bersalin czee

saya 28 mnggu tp kepala kt ats lg ..dr ckp xpe lg..tp sya hrp nnty kepala dya trun la jugak msuk laluan..aamiin

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan