47 Balas

musim panas sekarang.. klau dkt rumah takda aircond,suruh je husband pasang..lepas tu biar sama2 menangis tgk bil.baru sehati sejiwa 😂😂😂

TERPALING PENGANTIN LAMA TU TKYH OVER. KORANG PUN KDG BENDA KECIK PUN BESAR BESARKAN. TENGOK CARA COMMENT DH TAU BUSUK HATI SEMUA NI.

Haha hati busuk pun takde hal komen kami ni tak mengata kat org pun, mengata org hati busuk hati sendiri elok sgt ka tu 🤣😂

sabar , jgn byk ngt terasa ht . byk lg benda nk hdp lpsni .. all the best

sy rasa bkn komen NJA yg dikecam sbb komen dia murni je..tp komen pertama dlm komen NJA ini yg jd punca utk 2nd komen hashtag tu dan diikuti dgn next2 komen .. sbr ya all mommies..walaupun kita ni anonymous, tp kan stiap apa kita taip ni Allah tahu belaka, malaikat mencatat..jom kita sama2 komen yg baik2..kita mesti nak anak kita absorb bnda baik dr kita kan 🙂

Mohon bertenang dan bersabar ...janganlah disebabkan satu post je korang nak bergaduh pula ...

Lepastu?😅 benda kecik2 elakkan terasa hati, nak hidup bersama lama lgi ni. Banyak2 bersabar

Bawalah bergurau kata kat suami: "Panas? Bahang asmara tu.. “ Cia cia cia 😅🥰🥰🥰

kalau saya makin saya dekat makin saya peluk bia makin panas. geram. oooo. tak nak ekk🤣

Suami sy pun selalu ckp bdn sy pns. Mungkin suhu bdn dia xsama dgn sy.. Sy buat biasa je

macam nie pun nak cerita hahahaha

jeles la tu dah jadi pengantin lama🤣 #sukahatisayalanakkomen😝

Mana soalan nya? 😅 pns tu biasa lah cuaca pun mmg tgh pns skrg ni..

lahh dia tak cakap pun nak tanya soalan 😅

Soalan popular