13 Balas

VIP Member

Hey awak.. Kite pun sama. Period tak datang dah 57hari.. Saya last period 25-12-2019.. Bila check upt kelmarin masih 1line.. Emm Saya dah masuk next due period 16-02-2020 harini hari ke 4 sepatutnya period. Tapi tak mari.. Walhal sebelum kawin period teratur. Mesti datang on time. Saya ada post gini gak. Semua kata saya masalah hormon.. Pergi klinik minggu lepas.. docter tak cakap apa2 pun pasal hormon

Sy sebelum ni pun camni juga period lewat datang hampir sbln lebih..bila check upt negetif...selang beberapa hri datang la period nya...sebelum kawen period dtg on time je... mslh hormon kot..

Sy pernah 2bln xdtg period. Tp cek upt negatif. Next month period 2x terus dlm sebulan tu. Hormon x stabil lepas dh bersalin ank first. Sy lepas ambil perancang hormon jd tak tentu huhu.

Masalah hormon..sabar je lah... InshaAllah nanti datang lah period tu...saya mcm tu lah dulu...ingat kan hamil tiba² period 😩😩

Sis p klinik cakap nak cek darah beta hcg namanya.. biasa lepas seminggu dpt results. Kalau ada insyaAllah ada.

Bila check -ve mksudnya xhamil..Tp bleh jd hamil jugak..bleh g klinik utk scan sbb dh lma sgt tu lmbt period

Mslh hormon kot, mcm sy dlu. Hormon xstabil. Bleh refer gynea utk cek

Upt negatif so tak hamil. Pergi jumpa doc tuk pemeriksaan

Baik tanya dgn yg pakar..apa2 pun jumpa doktor naaa...

Ape tnye org diri tu hamil ke x?soalan x masuk akal

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan