18 Balas

VIP Member

Setiap ibu lain2. Ada yang takde rasa beza langsung sampai bersalin. Ada yang morning sickness selepas beberapa bulan. Bersyukur sis takde mual2. Seksa sgt tau. Saya hyperemesis gravidarum, severe morning sickness. 3 bulan kat hospital. Seksa dia lagi seksa dari nak bersalin. Saya sampai takut nak ada anak lagi. Harap takde teruk macam tu lagi second baby nanti 😔

VIP Member

normal lah sis. sy pun xde morning sickness sy makan ape je x mual tapi kalau tehidu masakan bau lain mcm mmg tak makan lah maka before pregnant makan benda tu 😂

Saya pun tak ada alahan apa2 masa awal megandung.. Alhamdulillah.. Bila bby mkin besar baru sy rasa alahan.. 😂 dia ikut ats bdn kita..

Normal sis...sy dri awl pregy xde pape alahan just buah dada je tgah bengkak... Org ckp brtuah sape yg xde morning sicknes ni...

Brp minggu dh awk ? Sy pon takde morning sickness cuma mual masa nampak & bau lauk je....plus puting both side nyilu

Doc kata mungkin dlm 3 or 4 mnggu.. malam baru kluar nak demam la apa laa. Susah nak tido. Tp pagi ok pula. 😂

Normal sis..sypun mcm tu,xde morning sickness,xde ape2 alahan..juz breast sakit je..skang da nk msk 16week...

Normal mcm sy suami yg muntah2 tiap pg sy just sakit kat breast jew

VIP Member

Sy pun tkde alahan Ms prgnt kalini, cuma cpt letih Ms awl2 prgnt

saya mual2 je.. muntah alhamdulillah xde.. makan pun selera..

Sma jua mcm sya tak de rasa nak morning sickness

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan