FULL BIUS KE HALF BIUS?

Hi sy nak tanya mommy yg Ceaser. Biasa uolss prefers full ke half bius? Org kata cucuk epidural sakit sangat and paling sakit tiub kencing. Ada tips tak nak bg sebelum sy Ceaser weekend ni. Takut ๐Ÿ˜ญ#pleasehelp #bantusharing

4 Balas
Tulis jawapan
TapFluencer

half bius..tiub kencing tak sakit pun sis...rs xselese je.. ms cucuk epi pun xde rs ape...cume kne dgr ckp pakar la ms tgh cucuk tu, bongkok n relax kan badan...mmg xde rs ape..ttbe siap dh cucuk๐Ÿ˜„ tp serius ckp, sy da rs 2-2 , antara normal & czer, czer lg sakit, high risk & susah jage..๐Ÿ˜ข tp inshaAllah, kne kuat mental, kne positive n berani kan diri. semoge sis dipermudahkn urusan bsalin nti ๐Ÿคฒ๐Ÿผ๐Ÿคฒ๐Ÿผ

Baca lagi

biase czer mmg doc akn half bius.. ade risiko klu full bius.. cucuk epi stakat ni sy x rse ape.. mybe sbb mse tu sakit contraction lg kuat kot.. sy emergency czer.. depends pd pakar bius jugak.. ade yg pndai cucuk so x sakit.. tiub kencing tu pedih ckit je.. cam kne gigit semut je.. chill2 je sis.. just fkir baby keluar dgn slmt.. smge d pmudahkn urusan sis ye..

Baca lagi

Saya emergency czer bg saya masuk tiub kencing mmg sakit sbb sama2 rasa dgn contraction masa tu. Saya minta full bius sbb penat tahan contraction almost 20jam tp bahaya la ada risiko kematian. Jgn takut sis ready kan minda je utk keluarkan baby lepastu settle semua

Tiub kencing tak selesa je tak sakit pn..sy half bius tak rasa apa langsung. Sy nmpak kaki sy kena angkat tp sy xrasa apa pn. ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚ seram je tgk kaki lembik gtu. Hahahahah teringat pulak.

8mo ago

ohh sbb kawan sy 3,4 org ckp itu yg paling sakit sgt, sy pun terbaca paling sakit masuk tiub kencing sbb lubang kencing Kan kecik je. pastu sy dok terfikir kalau private part Kita gelap dpt ke dia carik tempat kencing Tu. haa mcm2 fikir. hahahah