9 Balas

Sama sis. Sy dh 38week. Sakit biasa mcm mengeras, celah kangkang sakit gila masa nk berjln, baring, tukar posisi tidur. Kerap nk kencing. Nk berak pon makin kerap. Sy tunggu tanda mcm kluar darah or lendir je. Sakit pinggang, sakit ari2 tu tahan kn aje. Sbb contraction pon sy tak reti lg nk agak brpe minit sekali😅😅

23 ni br serah diri dokto tmbh seminggu...

Sy pn sma.. 38w skg.. Tgh sakit pnggang skg.. Asyik mo buang air besar sja.. Haha.. Bdn pn mcm x brpa selesa.. Tpi sy tgu lendir+darah klr.. Bru yakin rsanya tanda2x b'salin.. 😅😅 Lgipn slain sakit pnggang.. Sakit lain xda juga.. Baby jak kerap mengeras.. Huh........ Ank 1st..debar2x juga rsanyaaaa..

Hi.. Saya dah lahirkan anak malam saya tanga soalan ni juga. Bila ada contraction. Terus upload app contraction nak pasti itu yg palsu atau betul. Nasib baik app tu kata cepat2 pergi hospital. Sebab da buka 6cm walau belum ada air ketuban turun

Aha..masuk labour room jam 12.55am . 1.20am da bersalin.. Xle bayang kalau masih lengah2kan ke hospital..

Saya pun 37week. Sakit pinggang macam contraction dan celah kangkang, bila baby gerak sakit kat bawah n same time sakit pinggan..tapi tak berdarah. Tunggu je...dah rasa takut😅😅😅

Sis sy pon mcm tu jgk mse anak pertama.. Xde tanda2 pon.. Nsib baik esok tu sy ade cekup kat hospital.. Tahu2 dh buka 2cm.. ☺

Sama la sis..sakit pinggang dulu x pecah air ketuban x kluar darah..1 hri sakit jee..sekali esok bersalin..😅😅

Haha..

Sy pon 37week..sakit pinggang kemain..😅 tp xde tanda pape lg pon..

VIP Member

sama saya sakit pinggang mmg sakit skrg ni..

Ya tunggu ada lendir darah. .gn pch ktuban

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan