100 Balas

Saya due 19/3, anak first stlah hmpir 4 taon kawen..xde rasa takot mgkin sbb saya elak dr pkir psal bersalin, nk enjoy2 dlu wlaupon dah start rasa mengah2,,35w keatas nnt bru nk study teknik bslin,,Smoga dpermudahkan urusan smua yg bakal bersalin😉

sy due date 10/3 . perasaan takut tak sabar , walaupun ni anak kedua dah . barang barang pun pakai yang lama , just topup flask , pempers sikit2 je . apa apa pun semoga dipermudah segala urusan ibu ibu yang bakal melahirkan zuriat 🫶🏻

saya bulan depan.. perasaan campur baur takut excited nak jumpa baby happy pun ada.. saya tgh balas ni pkl 5am dah seminggu saya tido lewat macam ni sebab tak boleh tidur fikirkan anak dlm perut. this is my second baby wish me luck

Saya due 23/3 awal ramadhan.. ank ke3… Selepas 6tahun…tapi berdebar bila dh dekat due…dh lme xmsuk LR…lgpun lastyear sy ad accident kaki ade plate n lutut besi,, inshallah smga dpermudhkn bersalin normal Kita semua nnt ..

sama saya

Saya due date 23/3. Risauu sebab nak tinggal anak yang 1st baru setahun 10bulan bulan 3 nanti. 😅 Ada siapa siapa bersalin hospital ampang tak nanti? Agak agak husband dah boleh teman ke eh masuk LR / dekat wad?

saya pon due blan 3 .. 21/3/23 .. rasa tkut tu ada tpi perlu brani kan dri .. Bjuang demi si kecil .. 🙏🥰👶smoga dpermudahkan sgala urusan smsa brsalin nanti ..

sama saya lebih kurang ...takut tapi excited ..jarak dengan anak nombor dua jauh .anak nombor dua dh 6tahun

saya due 29/3 tak tahula baby keluar ikut due ke tak🥺mcm abg dia lahir awal seminggu🤭mcm2 perasan rase walaupun anak kedua . anak pertama lahir 2020 . moga Allah mudahkan ibu2 yang nak bersalin nti🤲

Sy Due 16/03 Perasaan takut tu memang lah ada, tapi dalam masa yg sama excited juga x sabar nak jumpa baby 🤗 Semoga dipermudahkan proses bersalin nanti 😇

due kte sma la..😊

due 20/3...takut & nervous😵‍💫😵‍💫😵‍💫, doakan sy ye dipermudahkan urusan bersalin nnti, dgn keadaan sy skrg gdm on insulin, dr ckp baby besar🥺🥺🥺... risau

due saya 16.3..tp mebi awal 2 mggu bersalin @38w.. debar2 tapi dalam masa yg sama excited.anak no4 dah.gap dgn abg dia 6 tahun..moga dipermudah segala urusan dan selamat semuanya..aamiin .

due kte sma la 😊

Soalan popular

Artikel Berkaitan